úvodní stránka Citroën Skladové vozy Najděte svůj nový vůz skladem ihned k odběru za nejlepší cenu

 

Vaše kritéria


Jen vozy Předváděcí
Jen vozy Online sleva
Jen vozy v Akční nabídce
Jen vozy s paketem Celebration

1 vozů odpovídá Vašim požadavkům

Řadit podle

Akční nabídka

K dodání za 0 dnů

Barva: Modrá TIJUCA

Čalounění: Látka SILICA Šedá

Pohon: Diesel

Spotřeba (l/100 km): 3.9

Emise CO2 (g/km): 102b

Příplatková výbava

Modrá TIJUCA15 500 Kč
Zatmavená skla zadních oken5 000 Kč

více

 width=
Náhradní dojezdové kolo3 500 Kč
Elektricky vyhřívané přední sklo (vyhřívaná část s3 500 Kč
povinná výbava478 Kč

579 900 Kč s DPH(2)

Doporučená cena 689 978 Kč (1)

Celkem ušetříte 110 078 Kč
Akční sleva50 000 Kč
Sleva Financování Citroen20 000 Kč
Sleva prodejce40 078 Kč


 
Ceny jsou v případě osobních vozů uvedeny včetně DPH, v případě vozů užitkových nebo osobních verzí užitkových vozů bez DPH. Akční nabídka je platná pro koncové spotřebitele u příslušného prodejce, popř. na jeho pobočkách. Prodejce a C Automobil Import s.r.o. si vyhrazují právo měnit nabídku vybavení i ceny bez předchozího upozornění.

(1) Běžná prodejní cena dle aktuálního ceníku vozů.

(2) Cena platná v době zveřejnění. Může zahrnovat zvýhodnění při využití financování Citroën Financial Services a Bonus za starý vůz v případě výkupu vozu.


Veškeré ceny, údaje a vyobrazení jsou nezávazné a mají pouze informativní charakter. Všechny uvedené informace mají charakter obchodního sdělení a nejsou nabídkou ve smyslu § 1732 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb. občanský zákoník ve znění pozdějších předpisů. Na ceny vozů objednávaných do výroby se informujte u svého autorizovaného prodejce. Konkrétní nabídku Vám zašle nebo potvrdí Váš autorizovaný prodejce. Akce platí pouze u participujících prodejců CITROËN na území ČR. C Automobil Import s.r.o. si vyhrazuje právo měnit informaci bez předchozího upozornění. Každý vůz je vybaven bezpečnostní sadou včetně žárovek. Cena této sady není zahrnuta do ceny vozu. Uvedený soupis vozidel není závazný, jelikož odpovídá dostupnosti konkrétních vozidel na skladu importéra a jednotlivých dealerů v den aktualizace, proto je nutné ověřit dostupnost vybraného vozidla u autorizovaného prodejce CITROËN.

Právní doložka